Сьогодні о 16:20 у стінах НаУКМА фундаторка “New Political Generation” – Ірина Сєрова провела лекцію на тему «Ефективний прес-офіс в політичних процесах». Це жінка, з неймовірним досвідом роботи у цій сфері, поділилася мудрістю зі студентами другого, третього та четвертого курсів Києво-Могилянської Академії.

Вона розповіла про навички та якості, які мають успішні прес-секретарі. Одним із таких була помірність амбіцій, що було шоком для усіх присутніх в аудиторії. Змогла спростувати чотири головних міфи професії, і так, жінка теж може бути прес-секретарем.

Поділилася лайфхаками де і як можна знайти ЗМІ та як ефективніше співпрацювати з ними. Розповіла різноманітні цікаві історії з власного досвіду.

На цій лекції студенти змогли з’ясувати для себе всі “підводні камені” цієї професії та вирішити чи хочуть вони цим займатися в майбутньому!

Автор статті – Трикаш Анастасія, редактор – Булавіна Марія.