5 лютого в Києво-Могилянській академії відбудуться чергові вибори Президента

Усього було зареєстровано 5 кандидатур: Марина Білинська, Андрій Мелешевич, Анатолій Недоля, Марина Ткачук і Олександр Ястремський.

Право голосу мають 586 кандидатів, серед них 15% виборних представників з числа студентства, які були обрані шляхом виборів і розподілені пропорційно до кількості студентів на факультеті, 10% виборних представників з числа адміністративних працівників та 75% — наукові, педагогічні та науково-педагогічні працівники КМА.

Перший тур відбудеться 5 любого 2020 року до 15:00 у КМЦ. Результати голосування будуть оприлюднені протягом доби після закінчення голосування. У разі, якщо жоден кандидат не набере понад 50% голосів, 12 лютого відбудеться другий тур виборів Президента Києво-Могилянської Академії.

Коротко про кандидатів:

1. Марина Білинська — віцепрезидент Національної академії державного управління при Президентові України

2. Андрій Мелешевич — попередній президент НаУКМА

3. Анатолій Недоля — кандидат фізико-математичних наук