УПС! Асоціація студентів-політологів долучилась до міжуніверситетського проекту

📎Кінець 2019 року став дуже плідним на події для Асоціації студентів-політологів НаУКМА. Серед найвизначніших – робоча поїздка делегації АСП до Тернополя, на Всеукраїнський форум студентів політологів “Державець”, на якому було створено нову організацію.

📜Протягом трьох днів форуму, сповнених зустрічей з представниками органів влади, громадськими організаціями, лекцій та обговорень, на порядку денному стояло головне завдання форуму – створення проекту, що об’єднав би університети в спільному баченні політологічної науки в Україні. Результатом спільної роботи став Меморандум про співпрацю, яким представники делегацій засвідчили утворення організації Українського політологічного студентства, скорочено – УПС! (зі знаком оклику – це важливо).

📢До Меморандуму долучились студенти Національного університету “Острозька академія”, Тернопільського Національного Економічного Університету, Маріупольського Державного Університету та Національного університету “Києво-Могилянська академія”. Представники вищих навчальних закладів визначили основні лінії роботи та обрали голову організації – ним став Антон Хім’як, студент другого року навчання Політології НаУКМа.

📍Основними напрямками діяльності УПС! є:
1)Освіта, що ставить на мету міжуніверситетську взаємодію, спрямовану на покращення викладання в Україні політології;
2)Просвіта, що займається дослідницькою діяльністю з метою поширення базових знань з політології серед широкої студентської авдиторії;
3)Зовнішні зв’язки, які займаються поширенням мережі організації на університети України.

📩Протягом двох місяців, за участі членів Асоціації студентів-політологів, триває підготовка до початку активної діяльності УПС! в режимі оффлайн. Проте вже сьогодні за онлайн-діяльністю молодої організації можна слідкувати у соціальних мережах:

Авторка: Ратєєва Анастасія
Редакторка: Попович Софія