Студенти-політологи могилянки розпочали новий триместр з проходження практики в аналітичних центрах!

У Могилянці розпочався новий триместр  –  а разом з ним і нові випробування для її студентів на інтелектуальному фронті!   У студентів 3-го року навчання Кафедри політології НаУКМА  нарешті розпочалася практика. І наразі вони, обравши собі відповідні та зручні для кожного з них місця для її проходження, активно стажуються та набираються відповідного досвіду у сфері розробки та оформлення аналітичних документів, роботи з  big data та іншими матеріалами, які, після випуску сьогоднішніх студентів зі своєї альма-матер, так знадобляться майбутнім політологам у їх подальшому житті та професійній кар’єрі!

Редактор: Голод А. А.

Журналіст: Гацанюк. В. Ю.