Нарешті з‘явився перший в Україні онлайн-путівник українськими бібліотеками

📚Новим проектом Української бібліотечної асоціації став запуск “Бібліотека для тебе – Library for you”.

🖇Останніми роками активно обговорювалося питання просторів для роботи з інформацією. Безліч коворкінгів, Хабів та бібліотек закривали цю нішу. Якщо про простори чули достатньо, то про бібліотеки поза університетом, на жаль, майже нічого не чути.

📍Саме тому Українська бібліотечна асоціація вирішила створити ресурс, який може зорієнтувати місцезнаходження бібліотеки та надавати інформацію про бібліотечні послуги.

💬За допомогою спеціальних фільтрів сервіс дозволяє кожному мешканцю України та її гостю обрати бібліотеку відповідно до його потреб, а саме:
– обрати бібліотеку в конкретному населеному пункті
– обрати тип та вид бібліотеки, наприклад “дитяча”, “університетська бібліотека” або “технічна”
– обрати бібліотеку за площею та кількістю місць для організації заходу
– обрати бібліотеку у певному населеному пункті із доступом WI-FI та комп’ютерами
– обрати інклюзивну бібліотеку

🗂Актуалізацією та наповненням бази, як очікується, мають займатись самі бібліотекарі та активні користувачі бібліотечними ресурсами. Наразі, це найбільша база бібліотек в межах України.

Авторка: Чеперната Катерина
Редакторка: Попович Софія