Могилянський плацкарт🚄

📃Минуло півроку з укладання угоди між Могилянкою і декількома передовими українськими університетами, як УКУ, Острозька Академія (НаУОА) та ЧНУ, щодо обміну студентами. За такий короткий період «Плацкарт» вже став не просто студентською організацією, а ПЛАЦдармом будування тісних дружніх зв‘язків, обміном досвіду і інформацією для особистісного і групового розвитку.

👩‍🎓Віра Щербак, одна з кураторів новоприбулих «плацкартників» до Могилянки, розповідає про свій досвід опікунства студентами з інших університетів:
– Кожен з них, безумовно, надзвичайно цікаві і унікальні особистості, для яких ну ду-у-уже мало тижню часу щоб повністю роззнайомитись, наговоритись, повеселитися. Саме до студентів політології  другого курсу приїздило троє студентів з УКУ і по одному з Острозької і Чернівецьких Академій. Кожен раз, коли мені повідомляють про нового студента, який вже пакує валізу до Києва, одночасно і стрибаю від щастя, і розумію,  що на цей тиждень усі мої плани відходять на других план і я повністю пов‘язана з цим студентом. Так, я намагаюсь якомога більше встигнути допомогти людині відчути Могилянку зсередини і проникнутися нашою ідентичністю.

✨Цей надзвичайний проект став скарбом для навчально-розважальної програми будь-якого університету, що розбавляє  буденне життя студентам, насичуючи його яскравістю.

Авторка: Конопляник Марія
Редакторка: Попович Софія