Допомога молодим стартаперам: у НаУКМА безкоштовний бізнес-екселератор для студентів розпочне роботу в березні 2020.

Організація FeelGoodLabs надасть можливість креативним і талановитим спудеям Києво-Могилянської Академії отримувати як фінансову допомогу, так і менторство у перетворенні ідеї на успішну справу, що приносила б задоволення та прибуток.

Бізнес-екселератором є сервісна організація, яка на ранніх стадіях підтримує проєкти стартаперів і займається як перевіркою нової справи, так і її комерціалізацією. Дана програма буде тривати протягом двох місяців та буде абсолютно безкоштовною для студентів. Минулого року за участь у такому онлайн-акселераторі доводилося платити від 400 до 1400 доларів, ціна залежала від плану майбутнього навчання.

Майбутні підприємці отримають можливість представити свою бізнес-ідею експертам та, у разі її схвалення стати учасниками програми екселерації. Їм також надаватимуть грошову підтримку, навчатимуть основам бізнесу, до того ж допоможуть отримати перших клієнтів та прибуток.

“Наша місія: допомагати талановитим молодим людям перетворити свою ідею на успішний бізнес та заробляти на цьому гроші.” — зазначається на офіційному сайті FeelGoodLabs.