Відкритий мікрофон від MaStandUp: як і де сміються могилянці?

Вчора, 2 лютого, в Goose Gastro Pub пройшов відкритий мікрофон, який організували хлопці та дівчата з MaStandUp – організації студентів Могилянки, що займається Stand up’ом. Відкритий мікрофон – захід, який проводиться серед стендап-коміків для того, щоб вони могли перевірити свій матеріал та поліпшити його вже для своїх майбутніх серйозних виступів.  

Організатори віднеслись до події відповідально – про відкритий мікрофон студенти знали заздалегідь: по Поділу були розвішані афіши, інформація поширювалася в соціальних мережах та телеграм-каналах. Це дійсно дало результат – всі столики в закладі, де проводився відкритий мікрофон,  були зайняті глядачами, більшість з яких –  студенти НаУКМА.

До відкритого мікрофону приєдналося близько 11 коміків, серед них були як і студенти Могилянки, так і представники київських стендап-клубів. Матеріал був різноманітним: життєві історії, політичні жарти та жарти про рідну Академію.

І глядачі, і організатори, і самі учасники подією залишилися задоволеними. Найкраще те, що повноцінний Stand Up від MaStandUp пройде вже 21 лютого, тож чекаємо!

Авторка: Ткаченко Ганна

Редакторка: Рижак Катерина