21 січня Політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Сергій Шаповалов виступив у стінах альма-матер з публічною лекцією на тему «як працюють українські think tanks”.

Про це повідомляє Інститут громадянської освіти імені Сергія Рябова на своїй сторінці у Telegram.

Під час виступу Сергій Шаповалов висвітлив питання, які найчастіше турбують студентів та студенток кафедри політології Києво-Могилянської Академії. Зокрема аспекти специфіки працевлаштування студентів в аналітичних центрах, які навички можуть стати конкурентними перевагами та як їх вдосконалювати.

Лектор також поділився зі студентством внутрішньою кухнею аналітичних центрів та наголосив, що наразі вони активно розвиваються та допомагають зрозуміти політико-соціальну реальність в Україні.

Автор: Пенькова Дарина

Редактор: Вакулюк Марія