Вступ 2019: вражаючі результати

У цьому році кафедра політології НаУКМА відкрила двері для 50 нових студентів! Результати вступної кампанії вражають: середній рейтинговий бал з-поміж абітурієнтів становить 188.54 бали, причому троє майбутніх політологів мають абсолютний максимум загального балу – 200.

Щодо пріоритетності, варто зазначити, що у більшості абітурієнтів спеціальність «Політологія» була у перших пріоритетах (із 1 по 3). Цього року двадцятьом абітурієнтам поталанило зайняти бюджетні місця. Відповідно, 30 студентів вступили на контрактну форму навчання.

60% цьогорічних вступників мешкає у м. Києві, а решта 40% приїхала з інших областей України.

Отож, вітаємо вступників, бажаємо сил та наснаги протягом навчання та успіхів на непростому шляху до опанування політичної науки!