Розпочався інноваційний курс з демократії

Другий рік поспіль на Кафедрі політології НаУКМА за підтримки Інституту громадянської освіти НаУКМА та IFES Ukraine викладатиметься інноваційний курс Демократія: від теорії до практики!

Курс розроблений спеціально для України за прикладом курсу IFES з громадянської освіти, який спершу було успішно запущено і протестовано у 2011 році в кількох відібраних університетах Грузії, і тепер цей курс пропонується в деяких університетах України в таких містах як Харків, Львів, Київ, Тернопіль та Вінниця. Навчальна програма є дуже популярною серед студентів, викладачів та ректорів.

Метою курсу є розвиток знань, навичок та вмінь, що пов’язані з громадянською освітою та формуванням “громадянського мислення”

Серед інструментів, які використовує IFES:
Навчальна програма курсу і текстові матеріали (базуються на теоретичних, історичних та практичних кейсах);
Інтерактивні методики викладання громадянської освіти;
Проекти громадської дії, які реалізовуватимуть студенти.

Важливими компонентами курсу є: демократичне врядування, права людини, громадянське суспільство та участь громадян у суспільному житті. Додатково будуть розглянуті питання гендерної рівності, виборів, прав меншин, інклюзивності та доступу осіб з інвалідністю, забезпечення громадянських прав, належного врядування, верховенства права, медіаграмотності, використання цифрових технологій, різноманіття, ролі грошей у політиці, ролі молоді та корупції

Курс викладає Зубрицька Людмила Йосипівна.

А також переглянути запис з побажаннями випускників та випускниць курсу майбутнім студенткам та студентам:

Чекаємо Вас на заняттях!:)