Випускниця кафедри очолила міністерство

А чи знаєте Ви, що нова очільниця Міністерства освіти і науки України це випусниця нашої кафедри, пані Ганна Новосад Anna Novosad. Пишаємося і бажаємо наснаги, удачі та головне сил на виконання цієї важкої та відповідальної роботи, від якої залежить наукове майбутнє України. Ми в Вас віримо і щиро вітаємо з новою висотою вашого життя, Ганно!:)☺️

Нагадаємо, що це вже вдруге, коли Могилянці “окуповують” Міносвіти:)
Вперше це вдалось у 2014 році пану Сергію Квіту Serhiy Kvit, а його заступницею стала також випускниця та викладачка НаУКМА Інна Совсун Inna Sovsun. Сьогодні ж, у 2019 цю КМАшну традицію продовжує і Ганна Новосад. Що цікаво, за керівництва Сергія Мироновича, міністерство було кардинально реформоване та були викинутий весь “табачний” непотріб і було закладено першу цеглину для повного реформування міністерства. Тому, Ганна Ігорівна дає великі надії на те, що реформи продовжуватимуться тими ж темпами:)

Довідка з Вікіпедії: (https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Новосад_Ганна_Ігорівна)

Ганна Новосад народилася 1990 року. Навчалась в Українському гуманітарному ліцеї при КНУ ім. Шевченка, який закінчила 2007 року. Потім вступила до Національного університету «Києво-Могилянська академія», де вивчала політологію. Здобувши в 2011 році ступінь бакалавра поїхала на навчання за кордон. Будучи стипендіаткою Фонду Відкритого Суспільства (Фонду Сороса) вступила до Університету Маастрихту в Нідерландах. Через два роки отримала ступінь магістра з європейських студій.

Паралельно, у 2012—2013 роках, в рамках Українсько-Канадської Парламентської Програми, Ганна Новосад стажувалась в аналітичних центрах Іспанії та Чехії.