Прес-реліз: Презентація про можливості вступу до найкращого канадського ВНЗ

9 лютого о 19:00 у Києві відбудеться презентація Університету Манітоби, що є вибором №1 серед українських студентів.

У всіх охочих є можливість дізнатися більше про вищу освіту за кордоном, зокрема в найбільшому ВНЗ Західної Канади, про можливості подальшого працевлаштування, а також про міграційні правила та програму лояльності для студентів у провінції Манітоба. Професійні консультанти із закордонної освіти розкажуть учасникам презентації покроковий план вступу до Університету Манітоби та дадуть відповіді на всі питання.

1

Захід буде цікавий учням старших класів, випускникам та студентам 1-2 курсів, які хочуть вступити на бакалаврат до канадського університету.

Презентація відбудеться за адресою: м. Київ, Щастя HUB, вул. Паньковська, 14а (вхід в арку).

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://karandash.ua/events/event-manitoba/?https%3A%2F%2Fkarandash.ua%2Fevents%2Fevent-manitoba%2F

2

University of Manitoba (U of M) – широко відомий, найбільший в Західній Канаді і один з найдавніших університетів в Новому Світі. У стінах цього ВНЗ було зроблено ряд відкриттів, що мають неабияке значення для всього людства – зокрема, у сферах бездротових технологій та боротьба із СНІДом.

Університет пропонує понад 100 бакалаврських та магістерських програм. Тут навчаються студенти з усіх куточків світу.

 

Організатори: освітнє агентство Karandash і міжнародна компанія Navitas. Презентацію проведе Кирило Мурахтанов, спеціаліст з навчання в Канаді.

Контакти:

Освітнє агентство Karandash:

Телефон: +38 (044) 332-97-90

Ел. пошта: office@karandash.ua