Як трудоголікам знайти час на читання книжок

99c4a1f-633

Відома авторка програм Громадського Радіо, колумністка та перекладачка Ірина Славінська поділилася, як трудоголікам знайти час для читання книжок.

У статті авторка пояснює, що за статистикою більшість успішних молодих людей читають. Хтось для роботи – книжки, що їх можна окреслити як «корисні», тобто мемуари, біографії, бізнес-літературу. Хтось як дозвілля – романи чи навіть поезію, для радості.

Відповідаючи на запитання «Як же знайти час для книги?», авторка зазначає: «Смішно, але це історія насамперед про керування власним часом і зміну звичок!» і виділяє головні секрети, як же виділити шпарину у графіку для цього корисного заняття. Серед них – читання бодай по 1 сторінці перед сном і вранці; гортання улюбленої книги в дорозі, долучення до інтернет-спільнот читачів, тощо.

Як остаточний аргумент на користь читання Ірина Славінська наголошує: «Читання, напевно, ще й найкорисніша форма прокрастинації. Замість безкінечного оновлення френдстрічки можна гортати паперові чи електронні книжки».

Детальніше про те, як знайти час для улюбленої книжки, за посиланням:

http://life.pravda.com.ua/columns/2017/01/28/222295/

Автор: студент кафедри політології Олена Бурутіна