Спектакль Джорджа Оруелла «Колгосп тварин»

11111111

12 лютого 2017 року о 17.00 в історичному музеї «Київська Фортеця» (м. Київ, Госпитальна, 24а) відбудеться прем’єра спектаклю  Джорджа Ореулла «Колгосп тварин».

Вистава “Колгосп тварин” (Скотний двір) створено за повістю видатного американського письменника і публіциста, майстра антиутопії Джорджа Оруелла. Ця повість є культовою (поряд з антиутопічним романом «1984») для кількох поколінь читачів у всьому світі. Повість було видано в 1945 році. У ній гротескно і комедійно широкими майстерними мазками зображена еволюція свідомості тварин, які проживають на скотному дворі, а також поступове переродження революційної романтики і безмежної свободи на диктатуру.

Крилатим висловом з повісті є вираз: “Всі тварини рівні. Але деякі рівніші”. Виставу поставлено на основі першого перекладу повісті Оруелла на іншу мову. Це був переклад саме на українську мову. Переклад вийшов в Мюнхені, Німеччині в 1947 році і був здійснений українським політичним емігрантом Іваном Чернятинським для “переміщених” осіб. Вистава є гострою сатирою на сучасну дійсність. У ньому присутні водночас елементи фарсу, гротеску, комедії та драми.
Вистава – екологічна: всі декорації та реквізит виготовлено з вторинної сировини.

Посилання на джерело: https://www.facebook.com/events/1795074024150169/

Автор: студент кафедри політології Олена Бурутіна