Молитовний сніданок у США збере гостей з усього світу

2 лютого у Вашингтоні в готелі “Вашингтон Хілтон” відбудеться щорічний ювілейний 65-ий Національний молитовний сніданок. Його особливістю є те, що цьогоріч на ньому виступить з промовою новообраний Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп.

Запрошення на сніданок розіслані, зокрема, й багатьом українським політикам.

“Щорічно Президент Сполучених Штатів і члени Конгресу разом з іншими чиновниками, лідерами США, дипломатами, а також друзями з різних країн збираються за сніданком, щоб обмінятися досвідом, помолитися разом і висловити вдячність одне одному за дружбу і співпрацю. Ми б хотіли, щоб Ви приєдналися до нас протягом всього графіка з вівторка, 31 січня, до п’ятниці, 3 лютого “, – абсолютно однаковий текст опублікований на цілому ряді запрошень Конгресу США, які викладають на своїх сторінках в Facebook вітчизняні політики.

d0acf7beec751383f5b53b4853ff0301

Очікується, що в заході візьмуть участь близько трьох тисяч учасників, серед яких видатні вчені, політики, світові знаменитості та представники релігійних організацій. Квитків на захід у вільному продажу немає, однак їх можна отримати через різноманітні фундації.

Прес-реліз підготував: Олександр Леоненко, студент політології НаУКМА