Прес-реліз семінару “Економічний розвиток регіонів”

23 січня за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбувся семінар на тему: «Економічний розвиток регіонів: стратегія та інструменти залучення інвестицій та підвищення експортного потенціалу».

Фонд підтримки реформ в Україні
вул. Софіївська, 18, офіс 13
Київ, 01001, Україна.
тел: +380 (44) 232-07-52
email: office@fsr.org.ua

ПРЕСРЕЛІЗ

Контакти:
Юрій Шкіль
Виконавчий директор
тел: +380 (44) 232-07-52
email: office@fsr.org.ua

150 представників органів виконавчої влади, які відповідають за роботу з інвесторами та розвиток зовнішньоекономічної співпраці міст та областей, взяли участь у семінарі.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман акцентував увагу на темі створення умов для ведення бізнесу, дерегуляції підприємницької діяльності, усуненні перепон і зняття адміністративного тиску на бізнес, сприянні бізнесу бути ефективним та успішним як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Під час заходу обговорено шляхи активізації інвестиційної діяльності, розвитку експортного потенціалу регіонів, запровадження дієвих механізмів залучення інвестицій та підтримки експорту.

ячіва

Було презентовано Офіс з просування експорту  як консультативно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Також було представлено роботу Офісу із залучення та підтримки інвестицій  як постійного діючого дорадчого органу Кабінету Міністрів України, який також координуватиме дії органів виконавчої влади у підготовці пропозицій щодо формування і реалізації інвестиційного потенціалу України, підтримці пріоритетних інвестиційних проектів, забезпеченні захисту прав інвесторів, а також вирішенні проблемних питань, що виникають при інвестуванні в економіку України.

Автор: студент кафедри політології Мазниченко Богдан