Сьогодні відбудеться лекція “Вимагають хабар? Як діяти. Практичні аспекти”

26 січня о 19:00 в KMArt Space, що знаходиться на Волоській, 8/5, ви зможете отримати відповіді на питання, щодо корупції та хабарництва.

Перша лекція Антикорупційного Хабу у 2017 році «Вимагають хабар? Як діяти. Практичні аспекти». На лекції , яку організовано Міждисциплінарним науково-освітнім центром протидії корупції НаУКМА , ви зможете отримати практичні поради, як діяти, коли у вас вимагають хабар.

FB_IMG_1485449067837

Діючий працівник правоохоронних  органів пояснить у чому особливості розслідування злочинів, які пов’язані з хабарництвом і надасть чіткі інструкції, щодо того, як протистояти цьому процесу. Також він відповість на усі ваші питання.

Після лекції, яка триватиме півтори години, ви зможете впевнено себе почувати в ситуаціях, які пов’язані з хабарництвом, бо знатимете всі юридичні інструменти, щодо протидії таким злочинам.

Реєстрація на подію за посиланням http://bit.ly/2jF4KKF

Контакти: тел. 097 868 7696, ел. пошта: acrec@ukma.edu.ua