Stanford University оголосив стипендію для українців

В Стендфорі запущена 10-місячна стипендіальна програма для українців Ukrainian Emerging Leaders Program. Вона розрахована на лідерів громадянського суспільства, підприємців, експертів з права та людей, які пов’язані з політикою.

В рамках цієї програми діє міждисциплінарний факультет, де провідні політологи разом з учасниками будуть проводити інноваційні дослідження в області демократії, розвитку та верховенства права. Стипендіати матимуть можливість поглибити знання на академічному  рівні, ідентифікують проблеми країн, аби отримати їхнє рішення та застосувати після повернення додому.

5dbaa00-stanford-ukraine

Протягом навчального року кожен учасник матиме наставника,з яким вони будуть регулярно зустрічатися під час перебування в університеті. Їхні керівники будуть допомагати з проектами, курсовими роботами та дискусіями навколо проблем в Україні. Крім того,  стипендіати зможуть відвідувати компанії, які знаходяться в Кремнієвій долині, аби перейняти певний досвід для своєї країни.  Протягом останніх 6 тижнів програми, учасники представлять свої розробки на факультеті \ для Стенфордської спільноти.

Френсіс Фукуяма – керівник проекту, першим анонсував цю програму для українців та наголосив на важливості її  впровадження саме в момент національного розвитку нашої країни.

timthumb

Не пропустіть шанс навчатися в одному з кращих університетів світу. Заявки приймаються до 15 лютого. Більше про саму програму читайте тут  : https://fsi.stanford.edu/emergingleaders

Автор: студентка кафедри політології НАУКМА Альона Будзінська