23 січня пройде зустріч з Іваном Хілобоком

23 січня у Культурно-мистецькому центрі НаУКМА пройде зустріч з Іваном Хілобоком.

Захід проходитиме у рамках фотовиставки “Я – реформатор”, яка триває з 11 по 27 січня. Вхід вільний для усіх охочих. Відвідувачі матимуть змогу поставити питання проектному менеджеру Національної ради реформ Іванові Хілобоку наприкінці зустрічі, яка почнеться о 18:30.

_ 58542 copy

Івані Хілобок – експерт з аудиту та перевірки систем внутрішнього контролю, вдосконалення бізнес процесів та процедур, управління фінансами та оптимізації витрат. На даний момент опікується реформою державної служби.

Організатори фотовиставки «Я — реформатор» обіцяють, що вона зламає стереотипи, тому що її герої — це управлінці, держслужбовці, керівники проектів, а не «чиновники».

Автор : студентка кафедри політології НАУКМА Аббасова Саміра