Створи проект з нуля. Презентація журналу PROactive

29 січня о 12: 00 у коворкінгу Hub 4.0 за адресою Ярославський провулок 3/1 відбдеться унікальна презентація, присвячена створенню власного проекту.

I26q_k4gKm8

Про журнал:
«PROактів» – журнал для проактивних молодих людей, для тих, хто наполегливо йде до своєї мети і розвивається.
У журналі ви знайдете:
• як створювати свої проекти;
• приклади успіху;
• приклади помилок;
• поради експертів;
• Лайфхак;
• анонси тренінгів і семінарів;
• все те, що необхідно знати молодому успішній людині!
Кожен випуск присвячений окремому етапу проектної діяльності. Також є практичні завдання в рубриці “Робочий зошит”, де можна розписати свій проект і надіслати в редакцію. Редакція із задоволенням дасть зворотній зв’язок.
Якщо ти сповнений ідей і бажання розвиватися, приєднуйся для співпраці на результат!

Xt3fPt__Ja8

Якщо ти давно мрієш створити свій власний проект, але невпевненість або брак досвіду заважає у цьому, 29 січня журнал PROactive розкаже як подолати усі труднощі та втілити мрію у реальність!
Інтернет-журнал PROactive розповість про шляхи втілення ідей, допоможе тобі впоратися з кожним етапом проекту і створити його з нуля. Тебе точно не залишать байдужими поради відомих експертів, історії злетів і падінь, а також практичні кейси і надихаючі приклади успіху.

Хочеш, щоб життя було таким же яскравим,  як обкладинка глянцевого журналу? Приходь на презентацію і все дізнаєшся!

Вхід за попередньою реєстрацією: goo.gl/FHqt8E
Подробиці за посиланням: https://vk.com/event137707265