Депутат Рябчин написав поради для майбутніх політиків

Нардеп поділився особистим досвідом роботи в українській політиці.

10 січня народний депутат Верховної Ради України VIII скликання Олексій Рябчин опублікував список з 10 найважливіших, на його думку, порад для всіх, кого цікавить політична сфера і хто планує в найближчому майбутньому самостійно займатися політикою.

Сам депутат – нове обличчя української політики, оскільки він був вперше обраний до складу парламенту лише на виборах 2014 року, але йому вже є що розповісти політикам-початківцям.

APM5155-330x242

Рябчин наголосив на необхідності формування власної команди, яка допомагатиме молодому політику на шляху його становлення як державного діяча та виконуватиме різноманітні функціональні задачі.

Крім того, надзвичайно важливим, на думку нардепа, є також вивчення кількох іноземних мов (адже знанням лише англійської сьогодні вже нікого не здивуєш), а також активна комунікація зі своїми виборцями та громадськістю через соціальні мережі.

97d46ac840e2

Детальніше про те, які ще настанови депутата Олексія Рябчина увійшли до списку топ-10, читайте за посиланням – http://nv.ua/ukr/opinion/ryabchin/10-porad-dlja-majbutnih-ukrajinskih-politikiv-448045.html

Автор: студент кафедри політології НАУКМА Леоненко Олександр