УВАГА: конференція з онлайн трансляцією

З 16 по 17 лютого 2017 року відбудеться 1-й Всеукраїнський круглий стіл з онлайн трансляцією. Захід відбудеться у м. Суми.

Засідання відбудеться на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на тему «Формування патріота в вимірі революції гідності та пріоритетів «Нової школи». Кафедра політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» бере участь в організації та підготовці круглого столу.

круглий стіл___

Викладачі братимуть участь у заході, включно з завідуючим кафедрою, С.О.Кисельовим.
У ході події розглядатимуться питання національно-патріотичного виховання в навчальних закладах України, системи післядипломної освіти.
В разі якщо учасник круглого столу не зможе прийняти участь безпосередньо, або дистанційно, але хоче показати свій досвід – він зможе прислати відеоролик, презентацію свого виступу, або досвіду.
Умови подачі заявки для участі в засіданні ви можете переглянути за посиланням.

Автор:  студент кафедри політології НаУКМА Мазниченко Богдан