Запрошуємо до участі в організації Open Youth Forum

У 2017 році знову відбудеться Open Youth Forum і саме зараз ви маєте шанс потрапити в команду організаторів.

Open Youth Forum – організація, у рамках якої активна молодь з України та США може обмінятися своїми ідеями щодо розвитку суспільства та після цього взяти участь у розробці проектів у одній з 5 галузей: соціальна допомога, освіта, медіа та культура. Більше інформації можна знайти на їхній сторінці у Фейсбуці та Вконтакті.

опен форум

Форум 2016 року проходив у Львові і у ньому взяли участь близько 80 молодих активістів з України. До події залучалися як українські експерти, так і спікери зі Сполучених Штатів, які проводили лекції, тренінги, воркшопи та координували створення проектів.

Зараз організатори готують новий захід, який має відбутися влітку 2017 і набирають нових активістів, які теж бажають внести свою частину у розвиток проекту. Для того, щоб увійти до організаційної команди потрібно бути віком від 16 до 20 років і зареєструватися за посиланням.

Автор: студентка кафедри політології НаУКМА Бульчак Інна