Пряма трансляція інавгурації 45-го Президента США Дональда Трампа

Уже цієї п’ятниці, 20 січня, в America House відбудеться трансляція 58-ої церемонії інавгурації наступного Президента США в прямому ефірі з Вашингтона.

1478679083-6226-donald-tramp

Клятва Президента збере найбільшу кількість глядачів. Її планують провести опівдні. Традиційно, чинний президент їде разом зі своїм наступником до Капітолію в одному автомобілі. Існує чимало припущень, що відбувається під час цієї поїздки до переламного моменту в житті цілої нації.

Присягу приймає не лише глава держави, але і його віце-президент. Після того, як Дональд Трамп і Майк Пенс присягнуть на Біблії, новообраний Президент звернеться до народу з інавгураційною промовою.

Сама трансляція охопить лише складання присяги Дональдом Трампом та його звернення до американців, при тому що всі інавгураційні події розтягуються аж на три дні (з 19 по 21 січня). Святкування обіцяють бути розкішними, судячи з суми, яку витратили на підготовку дійства, – $30 млн.

Як наголошував 44-й Президент США Барак Обама у своїй прощальній промові, інавгурація президента – це характерна риса американської демократії, адже вона демонструє мирну передачу влади однієї адміністрації іншій. Очевидно, що тут присутні свої особливості, які доповнювалися і розвивалися впродовж сотень років. Інавгурація служить символом змін не лише у політичному курсі США, але й змін світової політики в цілому. Отже, яким буде майбутнє всього світу, тепер залежить від Дональда Трампа – 45-го Президента США.

Усі охочі матимуть можливість приєднатися до перегляду інавгурації наступного Президента США та святкування 25-річчя американсько-українських відносин разом з America House, який знаходиться за адресою: вул. Миколи Пимоненка, 6.
Трансляція триватиме з 18:30 по 20:30.
З собою необхідно взяти паспорт або водійські права.

Автор: студентка кафедри політології НаУКМА Сєдая Анна