Новий Інтернет-провайдер в гуртожитку на Троєщині – вимушені зміни чи дезінформація?

9 січня у гуртожитку на Троєщині в холі було розміщено оголошення про перепідключення до нового інтернет-провайдера, оскільки попередні постачальники послуг інтернету розірвали контракт з НаУКМА.

Багато студентів занепокоїлись цією новиною, адже в листі було написано лише, що попередній провайдер починаючи з 01.01.2017 припинив надавати послугу Інтернет в гуртожитку. А вже з 16 січня почне відбуватись перепідключення до нового Інтернет-провайдера Euroline-Telecom. Більш того, навіть адміністрація гуртожитку не змогла розказати причини такої зміни та надати додаткову інформацію.

Це доволі невідомий постачальник послуг, і тому у деяких студентів виникають сумніви. “Додаткові витрати, проблеми з перепідключенням, невідома якість обслуговування, система оплати — не хочеться щось змінювати”, – говорить про цю подію мешканка гуртожитку, студентка ФСНСТ-3.

Дійсно, проаналізувавши сайт компанії (http://euroline-telecom.net/), який має простий інтерфейс та мінімум інформації, виникають питання до нового постачальника послуг. На сайті немає даних про пакети послуг та їх вартість. У гуртожитку на плакаті вказано лише два пакети послуг: “Економ” до 25 мбіт/с за 80 грн/міс та “Драйв” до 100 Мбіт/с за 115 грн/міс. Багато мешканців гуртожитку були незадоволені таким незначним переліком послуг та їх високою вартість.

Члени Ради гуртожитку зателефонували до колишнього Інтернет-провайдеру Freenet з метою з’ясувати ситуацію і стало відомо, що інформація про припинення ними послуг є фейковою, і компанія надалі  буде постачати інтернет для гуртожитку.

Отже, переживання студентів, які є користувачами Freenet виявились марними, а  споживачам інтернету від  Triolan треба буде перепідключатись до нового провайдера вже цього тижня.

Слідкуйте за новинами й надалі.

Автор:студентка кафедри політології НаУКМА Костюченко Ірина