Завершилось опитування щодо якості викладання у НаУКМА

11 грудня завершилось студентське опитування про курси осіннього семестру 2016 року, результати якого виявились неоднозначними.

12312123

«Це перше анонімне on-line опитування студентів. Ми вважаємо його пілотним насамперед тому, що не було передбачено авторизації учасників. Наступного разу, перед літньою сесією цього року, воно вже відповідатиме всім технічним вимогам», – зауважив Сергій Квіт, керівник Центру забезпечення якості освіти, Голова Вченої Ради НаУКМА.

Поновлення опитування щодо якості навчальних курсів у НаУКМА є одним з напрямів контролю належного викладання, що дозволяє виявити проблеми та звернути увагу на недоліки. Тому підсумовуючи результати опитування курсів «високі/низькі оцінки»  можна говорити і про висновки щодо викладача.

Результати виявились неоднозначними. З недоліків – малий показник опитаних студентів та труднощі оцінювання тих дисциплін, які викладаються декількома викладачами(лекції та семінари читають різні люди). Позитивом є врахування думки студентів тим самим вплив на якість навчальних дисциплін, а також створення реальних інструментів для забезпечення і розвитку академічної якості НаУКМА.

Часто спостерігались різко протилежні коментарі щодо одних й тих самих курсів та викладачів – від захоплення до несприйняття, що є підтвердженням того, що в опитуванні взяли участь насамперед ті, хто мав чітко окреслену думку, позитивну чи негативну, й більше того, прагнув донести її до адміністрації шляхом відкритих відповідей.

З результатами можна ознайомитись за посиланням www.ukma.edu.ua/documents/opytuvannia_studentiv.pdf

Автор: студентка кафедри політології НаУКМА Михайленко Світлана