Студенти зможуть впливати на стипендії в НаУКМА

19 січня відбудеться позачергова Конференція студентів НаУКМА, на якій буде прийматись рішення про делегування представників до стипендіальної комісії, що діятиме вже за новими правилами.

41_main_new.1480531647Враховуючи необхідність максимально швидкого прийняття рішення, Апарат вищого представницького органу студентського самоврядування – Конференції студентів НаУКМА – прийняв рішення скликати позачергову Конференцію, що відбудеться 19 січня о 18:00 в аудиторії 4-100.

До порядку денного буде включено лише два ключових питання: (1) механізм делегування та (2) затвердження представників студентів у стипендіальній комісії (а це цілих 15 студентів!).  За попередніми даними, подати свою кандидатуру зможе будь-який студент НаУКМА.

Нагадаємо: у грудні минулого року український Уряд змінив Порядок призначення і виплати стипендій: лише 40-45% бюджетників отримуватимуть стипендію, а усі рішення щодо стипендій прийматиме спеціальна стипендіальна комісія ВНЗ, яка вперше наполовину складатиметься зі студентів.

Автор: студентка кафедри політології НаУКМА Рак Діана.