Левко Лук’яненко відвідає Києво-Могилянську академію

Видатний український дисидент Левко Григорович Лук’яненко 25 січня завітає до стін Києво-Могилянської академії та поділиться зі студентами досвідом, як досягати спільної мети.

DSC_9901

Левко Лук’яненко – український громадський та політичний діяч, письменник, автор Акту про незалежність України, співзасновник Української Гельсінської Групи, народний депутат України. З 2005 року носить почесне звання Героя України. Цю людину називають Українським Атлантом за неосяжний внесок у розвиток української державності.

Автор численних статей і книг проведе зустріч о 15:00 в 101 аудиторії 4 корпусу НаУКМА, де розповість про свої успіхи й поразки в боротьбі за незалежність, а також обговорить зі студентами гострі проблеми сьогодення.

На зустрічі студенти матимуть можливість поставити Левку Григоровичу питання й за бажанням навіть отримати його автограф.

Реєстраційну форму для участі в заході можна заповнити тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdb45tIptIVUQkcZFnhrnVCLxl7V-c9QlyUWK_2WBZ-f0BkHw/viewform?c=0&w=1

Подібні лекції знаменитих українських діячів не є рідкістю для «Могилянки», адже університет знаменитий тим, що окрім профільної освіти за спеціальністю, приділяє велику увагу патріотичному вихованню своїх спудеїв, зокрема надаючи їм можливість спілкування з особистостями, що творили історію незалежної України.

Автор: студентка кафедри політології НаУКМА Неволіна Юлія