ШКОЛА МОЛОДІЖНОГО ЛІДЕРСТВА

“Школа молодіжного лідерства” – спільний проект Інституту громадянської освіти НаУКМА та ГО “Нова політична генерація».

У рамках проекту було проведено два цикли навчання: 15-16 липня (ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек») та 28 вересня (м. Славутич), які включали інтерактивні заняття, серед яких лекції, практичні вправи, дискусії та завдання для закріплення отриманих знань.

У результаті проекту з громадянської освіти біля 300 школярів з України та Білорусі отримали навички активного лідерства, ознайомились з методами впливу на владу з метою відстоювання своїх інтересів.

Метою проекту є підвищення рівня обізнаності молоді в політичних процесах, формування  розуміння феномену лідерства та покращення компетенцій, необхідних для ефективного лідерства в сучасних умовах.


14 та 15 липня 2019 року в МДЦ “Артек” у Пущі-Водиці була організовано та проведено освітню програму-тренінг «Школа молодіжного лідерства» Інституту громадянської освіти НаУКМА та NPG New Political Generation.

Метою програми було сформувати у молоді лідерські навички, необхідні для подальшого професійного зростання, а також на культивування у учасників активістського типу політичної культури.

Серед активностей було 10 інтерактивних занять, серед яких лекції, практичні вправи, дискусії та завдання для закріплення отриманих знань. До участі були запрошені молоді люди 16-18 років, переважно з міст Вишгород та Славутич Київської області.

https://www.facebook.com/icenaukma/posts/2417938021633585


28 вересня 2019 року відбувся Міжнародний фестиваль «Золота осінь Славутича 2019», в рамках якого під егідою Інституту громадянської освіти НаУКМА проведено номінацію «Молода демократія», що передбачала:

  • публічний лекторій ( «Стартап в політиці для покоління Z», «Поведінкова політика»)
  • інтерактивну гру «Громадські слухання» для конкурсантів номінації.