ШКОЛА ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ

“Школа громадянської освіти” – спільний проект ГО “Стоп корупції”, Інституту громадянської освіти НаУКМА та ACREC

Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI) підтримала проект“Залучення місцевих громад в антикорупційні адвокасі-кампанії за допомогою антикорупційних громадянських розслідувань, нагляду та громадянської освіти”.

Тривалість проекту – один рік. Протягом цього періоду  проведено серію навчальних тренінгів для громадських активістів ГО “Стоп корупції”, що працюють у регіонах України, досліджено корупційні ризики та проведено кампанії з протидії корупції в обраних містах.

“Це дозволить підвищити спроможність місцевих громад протидіяти корупції та сприятиме антикорупційним реформам на місцевому рівні. У проекті беруть участь міждисциплінарні навчальні інституції Національного університету Києво-Могилянська академія – Інститут громадянської освіти та Антикорупційний дослідницький і освітній центр”, – розповіли у “Стоп корупції”.
В результаті цього проекту громадські активісти ГО “Стоп корупції”навчаться досліджувати корупційні ризики у місцевих органах влади, проводити розслідування корупційних вчинків і конфліктів інтересів, залучати громадськість до протидії корупції та досягати успіху у реформуванні місцевої влади. Результати впровадження проекту висвітлюватимуться у спеціальній програмі “Стоп корупції” на 5 каналі національного телебачення.
З програмою навчання можна ознайомитись тут.