ПРОЕКТИ

Головна мета проектів Інституту  – поширення і популяризація громадянської освіти.

Основним проектом у діяльності організації є щорічні «Рябівські читання» (конференції, семінари, круглі столи, конкурси наукових та студентських робіт),які проводяться на честь пам’яті засновника інституту – Сергія Рябова.

Серед інших проектів Інституту громадянської освіти:

Інтерактивний навчальний курс з громадянської освіти, що триває один семестр, був розроблений за методологією IFES спільно провідними українськими та міжнародними фахівцями із урахуванням українського контексту. Студенти НаУКМА були одними із перших, кому було надано можливість прослухати даний курс.

Вільні для відвідування лекції в стінах “Києво-Могилянської академії” від провідних спеціалістів у галузях політології, права, політичного консалтингу, PR та журналістики. Студентки та студенти з цікавістю слухають та задають лекторам та лекторкам будь-які дотичні (а часом, навіть, безвідносні) до тематики запитання. Особливістю є також і те, що лекції вільні для відвідування для всіх зацікавлених, незалежно від університету чи віку за умов реєстрації у Гугл-формі.

“Стоп політичній корупції” – проект громадського контролю над виборчим процесом, ініційований ГО “Стоп корупції”, підтриманий Інститутом громадянської освіти НаУКМА та Інститутом журналістики КНУ ім.Т.Г.Шевченка та платформою семантичного медіа моніторингу Semantrum. Ціллю проекту є відстеження поширення маніпулятивної інформації в українських ЗМІ.

“Школа громадянської освіти” – проект ГО “Стоп корупції”, Інституту громадянської освіти НаУКМА та ACREC. ІГО проведено серію навчальних тренінгів для громадських активістів ГО “Стоп корупції”, що працюють у регіонах України, з метою дослідити корупційні ризики та провести кампанії з протидії корупції в обраних містах.