НІМЕЦЬКІ ТА ЄВРОПЕЙСЬКІ СТУДІЇ

Файл:Будинок з крамницями, Києво-Могилянська академія, Контрактова площа,  3.JPG — Вікіпедія

Інститут політичних наук Університету ім. Фридриха Шиллера в м. Єна (ФШУ), Німеччина, разом з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), Україна, за підтримки  Німецької служби академічних обмінів (DAAD) запрошують до навчання на спільній німецько-українській магістерській програмі «Німецькі та Європейські студії».

Найкращі за рейтингом навчання студенти в межах дворічної програми навчання отримують можливість на повністю оплачене піврічне навчання в Німеччині, в Університеті ім. Фридриха Шиллера в м. Єна в Тюрінгії.

Навчальна програма пропонує можливість одержання одразу двох магістерських ступенів: українського диплому «магістра політології» в НаУКМА та німецького магістерського диплому“Master of Politics” (M*Pol) від Університету ім. Фридриха Шиллер в Єні, Німеччина. Фінансову підтримку програмі надає Німецька служба академічних обмінів (DAAD).

Щонайменше 50% курсів протягом двох років навчання в межах програми викладаються німецькою мовою, решта – англійською та українською. Студенти мають можливість отримати ґрунтовні знання щодо політичних систем Німеччини та Європейського Союзу, а також з економічних та правових аспектів діяльності Німеччини та ЄС в сучасному світі.

Хто може стати студентом програми “Німецькі та  Європейські студії”?

На програму можуть вступати усі, хто має український диплом бакалавра. Від абітурієнтів очікується середній або високий рівень володіння як німецькою, так і англійською мовами, а також зацікавленість у сучасних німецьких та європейських справах. Ми також запрошуємо на навчання абітурієнтів не з України / з не-українським громадянством, які мають можливість навчатися за власні кошти.

Як подати заявку на навчання?

Абітурієнти мають пройти загально університетську процедуру подачі документів на навчання в НаУКМА, що передбачає складання вступних випробувань з українською та англійською мов і з політології, які традиційно відбуваються в середині і наприкінці липня. (детальнішу інформацію дивіться на сайті http://www.ukma.edu.ua/index.php/osvita .

Для вступу на нашу програму необхідно подати документи до приймальної комісії НаУКМА у період з 1-го по 15-ге липня.

Іспити з українською й англійської мов та політології відбудуться  у липні.

Знання німецької мови під час короткої співбесіди одразу після іспиту з політології буде усно оцінювати німецькомовний викладач.

Після подачі документів і складання вступних іспитів, НаУКМА розподілятиме бюджетні міста серед усіх абітурієнтів. Ті, хто не отримують бюджетного місця на програмі, матимуть можливість навчатися на платній основі.

Контактна інформація:

Для додаткової інформації просимо ознайомитися з сайтом:

 www.des.uni-jena.de/ (німецькою та українською мовами).

Із запитаннями звертайтеся до:

п. Фелікса Шиманського-Гаєра, МА, німецького координатора проекту

dsg.naukma@gmail.com

Флаєр магістерської програми українською мовою (українською мовою)

Більше інформації про загальну магістерську програму з політології (українською мовою)

Оголошення прийому заявок магістерській програмі 2015/2016 (українською мовою)