Шановні студенти та викладачі!

Запрошуємо вас відвідати 2-годинну відкриту лекцію експертки з гендерних питань Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) Габріель Бардалл на тему «Насильство, спрямоване проти жінок у політиці», яка проходитиме в стінах Національного університету «Києво-Могилянська академія»

9 лютого 2018 року о 15-00 в 9 корпусі, ауд. 9.

Дана лекція проводитиметься Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) у співпраці з кафедрою політології НаУКМА та Інститутом громадянської освіти імені Сергія Рябова Національного університету «Києво-Могилянська академія» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги.

Габріель Бардалл

Лідерка громадської думки та прихильниця ідеї гендерної рівності у політиці, Доктор Габріель Бардалл має значний досвід роботи з питань надання допомоги у проведенні виборів та гендерних питань у понад 35 країнах світу. Серед її основних досягнень –  створення ініціатив Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) у сфері протидії насильству щодо жінок під час виборів.

ЇЇ доробок у політику та практику включає дописи щодо Міжнародної стратегії розвитку Канади, а також Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй/ООН Жінки «Запобігання насильству щодо жінок під час виборів: посібник з реалізації програм» та «Інлюзивні виборчі процеси: Посібник для органів адміністрування виборів щодо просування гендерної рівності та участі жінок у політичному житті».

Доктор Бардалл має ступінь магістра Інституту вивчення політики (Париж) та доктора Монреальського університету. Була стипендіаткою Фонда Трюдо та є випускницею Школи з ведення жінками передвиборчої кампанії Єльського університету.