Четверо випускників Могилянки зустрілися зі студентами та поділились своїм досвідом про робочі будні у межах програми «Ми – про покликання! KMAP`s re-opening».

Валентин Пугачов (БП Економічна теорія 2009-13), Ольга Асадча (БП, Спеціаліст, МП Право 2003-10), Михайло Оболонський (БП Економічна теорія, 2007-11) та Дарія Горячева (БП, Політологія 2007-11) поділились своїми життєвими здобутками та пошуком власного покликання зі студентами НаУКМА.

У рамках заходів «Ми – про покликання! KMAP`s re-opening» вже не вперше відбуваються зустрічі студентів із випускниками університету для обміну досвідом та відвертої розмови про робочі реалії випускників університетів.

Четверо запрошених гостей вже успішно працюють у різних галузях. Валентин Пугачов ) – блогер, smm-ник. Ольга Асадча – викладачка факультету правничих наук у Могилянці, перекладачка-фрілансер. Михайло Оболонський – співзасновник ГО EasyBusiness, яка розробляє і просуває реформи, що сприяють спрощенню бюрократичної системи і розвитку чесного бізнесу. Дарія Горячева – керівник відділу зв’язків із урядом в ГО “Навчай для України”, яка працює над реформами в освіті.

Серед порад про ефективне використання часу в університеті, що досвідчені випускники давали студентам, були такі:

– намагайтесь доторкнутися до професійного життя (попрацювати, постажуватися);

– шукайте людей з царини, в якій плануєте розвиватися, і задавайте їм питання;

– будуйте свою мережу контактів, шукайте лідерів думок у сфері, цікавій для вас, ходіть на конференції й знайомтеся з ними, відвідуйте публічні заходи;

– не бійтеся експериментувати і випробовувати нове, бо навіть те, що зараз здається втратою часу, у майбутньому може виявитись безцінним досвідом.

Відеотрансляцію цієї зустрічі можна переглянути на сторінці KMAP’s у facebook.

Автор: студентка кафедри політології Олександра Гайструк