eee

11 і 12 лютого 2017 року в Києві (готель InterContinental Kiev, вул. Велика  Житомирська, 2А) відбулася освітня виставка Study.UA, найбільша ярмарка навчальних закладів в Україні.

На виставку завітали менеджери університетів, коледжів та шкіл з 10 країн світу (Канада, США, Великобританія, Ірландія, Австрія, Австралія, Швейцарія, Мальта, Італія, Німеччина), усього – 60 навчальних закладів.

На виставці STUDY.UA також було представлено декілька освітніх новинок, які допоможуть потенцйним студентам при вступі:

• Study Academy
  • Academic Start
  • 24 Stupport

Освітня виставка не лише дала можливість батькам, школярам, студентам  та молодим людям поспілкуватися з представниками найкращих університетів, коледжів та шкіл, але й відвідати корисні семінари, серед яких – Презентація від посольства  Канади в Україні, «Історії з перших вуст», «Секрети вступу до вищих навчальних закладів», тощо.

eeeeee

Організатор виставки – компанія Study.UA. Заснована в 1996 році, вона визнана однією з найкращих освітніх компаній в Україні. Компанія STUDY.UA є членом Київської Торгово-Промислової палати, за роки роботи вона отримали сотні дипломів, ліцензій і сертифікатів, в тому числі від Міністерства освіти України та провідних університетів країни. Якість роботи компанії підтверджено членством у провідних міжнародних організаціях IAPA та WYSTC, вона є акредитованим партнером в Україні британської асоціації EnglishUK, яка об’єднує більш ніж 450 освітніх установ по всьому світу.

Детальнішу інформацію про виставку, програми навчання та інноваційні методики можна прочитати на сайті: http://www.study.ua/