31 січня в НаУКМА відбулося чергове засідання стипендіальної комісії університету, в якому взяли участь співробітники та студенти.

1470741854_490613_20150115144130-e1467186870850

Зважаючи на гостру необхідність максимально швидкого прийняття всіх рішень щодо стипендій, комісія зібралася в надзвичайно обмежені строки.

Серед питань порядку денного були:

• визначення кількості студентів, які мають право отримувати підвищену стипендію;
  • затвердження реєстрів осіб, яким призначається академічна стипендія.

Особливо бурхлива дискусія розвернулась навколо першого питання. Після внесення кількох пропозицій щодо відсотку студентів, яким може нараховуватись підвищена стипендія, декан ФСНСТ Світлана Оксамитна наголосила:

“Шановні колеги! Ми зараз обговорюємо відсотки. Але я пропоную повернутись до реальності і подивитись, скільки студентів по факту зможуть отримати підвищену стипендію”.

Зрештою, стипендіальна комісія одноголосно ухвалила рішення визначити кількість студентів, які мають право на отримання підвищеної стипендії, в розмірі 5% від тих, хто потрапив у реєстр стипендіатів. Також  була збережена умова щодо наявності у студента, який претендує на підвищену стипендію, усіх оцінок “відмінно”.

секретар стипендіальної комісії Іванова Марія Ігорівна
(044) 789-45-32
naukma@ukma.edu.ua

Прес-реліз підготувала студентка кафедри політології Рак Діана.