19-20 березня у столиці відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин».

Організатор – Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури України Київський національний університет культури і мистецтв.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Секція 1. Історико-теоретичні аспекти міжнародних відносин.

Секція 2. Міжнародні відносини, зовнішня політика і дипломатія: сучасні виклики для України.

Секція 3. Міжнародне співробітництво у сфері охорони культурної спадщини та Україна.

Секція 4. Сучасне міжнародне право: стан та перспективи розвитку.

Секція 5. Світове господарство та міжнародні економічні відносини.

Секція 6. Суспільні комунікації та лінгвістичне забезпечення міжнародної діяльності.

Секція 7. Соціологія міжнародних відносин, соціологічні дослідженні в галузі міжнародних відносин.

Секція 8. Міжнародні медіакомунікації та комунікативні технології.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових статей «Україна і Світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин».

Термін подачі матеріалів – до 15 березня 2017 року.

Необхідно повідомити про Ваше рішення і надіслати заявку, оформлену відповідно до пропонованого зразка та надіслати на нашу адресу тези доповіді, обсягом до трьох сторінок (в електронному вигляді), згідно із зазначеними вимогами. Запропонований зразок та вимоги можна знайти за посиланням.

Місце проведення: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 36, Київський національний університет культури і мистецтв (корпус 2), ауд. 506.

За додатковою інформацією звертайтеся до оргкомітету.

Е-mail Оргкомітету: international.knukim@gmail.com

Веб-сайт: http://knukim.edu.ua/anonsu/ukrayina-i-svit-teoretichni-ta-praktichni-aspekti-diyalnosti-u-sferi-mizhnarodnih-vidnosin/