11 лютого в аудиторії 4-101 об 11.40 відбудеться майстер-клас Даниїла Федорчука, керівника юридичного відділу Антикорупційного комітету, з написання наукових статей, організований Студентським науковим товариством правників НаУКМА “Scholaris”.

IMG_3103

Діяльність Студентського наукового товариство правників “Scholaris” бере свій початок з 2015 року, за головну мету собі ставить «заохочення студентів-правників до наукової діяльності, сприяння проведенню наукових конференцій, форумів, в інтересах розвитку правничої освіти, науки та культури на базі Факультету правничих наук НаУКМА», як зазначено в Статуті організації.

«Організація орієнтована на правників та наші заходи також, але ми знаємо, що проблемами правової науки опікуються і багато студентів інших спеціальностей, то ж ми раді будемо їх бачити на наших майстер-класах», – говорить заступник координатора проекту Мар`яна Постоловська.

Майстер-клас з написання наукових статей проходить у рамках підготовки учасників до конкурсу на найкращу наукову юридичну статтю, і вона буде опублікована в Наукових записках НаУКМА.
Основними запитаннями, які будуть обговорюватись на воркшопі, будуть:

• Структура наукової статті;
  • Мова наукової статті (баланс використання наукової термінології);
  • Що можна вважати плагіатом і як його уникнути;
  • Які є актуальні джерела (як оформлювати посилання на форуми, конференції);
  • Як у науковій статті висвітлювати результати свого дослідження;
  • Що має міститись у висновку до статті;
  • Методологія підходу до надання визначення у статті.

«Протягом конкурсу буде проведено декілька практичних воркшопів з написання наукових статей, які будуть вести справжні професіонали своєї справи», – анонсує координатор проекту Анна Філіппова.

То ж обов’язково долучайтесь до проекту та покращуйте свої навички наукового написання статей вже сьогодні!

Контакти:
Студентське наукове товариство правників “Scholaris”
Координатор – Філіппова Анна
Телефон: (063) 931 69 12