2 лютого в Бібліотеці Антоновичів відбулася відкрита зустріч з президентом КМА Андрієм Мелешевичем за участі віце-президента з фінансів КМА Людмили Дяченко та голови Вченої Ради КМА Сергія Квіта.

gQzKVVxOjMs

На зустрічі обговорювалися питання призначення та нарахування стипендій, встановлення нових пральних машин в гуртожитку на Троєщині, а також зміна інтернет провайдера в гуртожитках НаУКМА.

Питання призначення стипендій вже не нове, але студенти цікавилися умовами їх призначення і нарахування, зокрема підвищеної та соціальної стипендій. Важливо зазначити, що на даний момент рішеннями щодо стипендій займається Стипендіальна Комісія, а також Вчена Рада.

Загальне обурення викликало значне підвищення тарифів на прання, пов’язане зі встановленням нових пральних машин у гуртожитку на Троєщині. Це помітно зі слів мешканця гуртожитку Угорчука Дениса: «У більшості гуртожитків стоїть ця компанія, яка пропонує свої послуги за 18, 28 і 32 гривень. Я в місяць перу 8 разів, це виходить близько 200грн».

Пані Дяченко заспокоїла студентів і зазначила, що у разі неефективності зміни постачальника послуг прання, мешканці гуртожитку зможуть звернутися до неї з проханням пошуку альтернативної компанії по наданню аналогічних послуг.

У ході зустрічі також з’ясувалося, що договір зі старим інтернет-провайдером, компанією Freenet, втратив чинність 3 роки тому. Через це постало питання перепідключення інтернету в гуртожитку на Троєщині.  Андрій Мелешевич зазначив, що він є відповідальним за укладення договору для всього гуртожитку, тому всі мешканці повинні будуть перейти на умови нового постачальника послуг інтернету.

Загалом обговорення відзначалося підвищеною емоційністю, оскільки студентів надзвичайно хвилювала фінансова складова вище перерахованих проблем.

Контакти:
Студентська Колегія НаУКМА