17 лютого 2017 року відбудеться групове обговорення з жінками-лідерками щодо проблем реалізації реформ в Україні та регіонах.

Час: 16:00 – 17:30

Місце: вул. М. Пимоненка 6, Київ (America House Kyiv)

Дискусія відбудеться після проведенням Міжнародним республіканським інститутом тренінгу для місцевих депутаток та урочистого відкриття відновленої Жіночої демократичної мережі.

Серед запрошених експертів  місцеві посадові особи, представниці місцевих осередків політичних партій та лідерки громадських організацій.
А саме:

• Євгенія Поремчук, Проектний менеджер ГО «Razom for Ukraine!», «Розумне Місто»
  • Дінара Набібулаєва, Помічник-консультант народного депутата України, голова Дніпровського молодіжного осередку політичної партії «Солідарність» (БПП)
  • Любов Майборода, координаторка українського осередку Демократичної жіночої мережі МРІ, колишня заступниця Черкаського міського голови, депутатка III-VI скликання Черкаської обласної ради;
  • Ольга Алтуміна, Депутатка Слов’янської міської ради;
  • Ірина Славова, Депутатка Мелітопослької міської ради;
  • Юлія Вусенко, Секретар Луцької міської рад;
  • Петро Охотін, тренер Міжнародного республіканського інституту.
  • Теми, представлені до обговорення:
  • Успіхи реформ на місцях;
  • Виклики, з якими стикаються жінки-лідерки в України;
  • Досвід з подолання цих викликів;
  • Найкраща порада / досвід подолання труднощів;
  • Роль Жіночоїдемократичної мережі у розвитку більш тісних зв’язків щодо залучення жінок до політичного життя на місцевому рівні.

Захід буде відкритий і не потребує реєстрації.
!Вхід ТІЛЬКИ за паспортом або посвідченням водія!

Прес-анонс підготувала студентка кафедри політології НаУКМА Фінаєва Олена