З 1 лютого 2017 року освітня програма «Всесвітні студії» фонду Віктора Пінчука розпочинає 8-й конкурсний відбір охочих отримати грант на навчання за кордоном.

SI_110629_WWW_Studies_2011_4418

Метою програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні. Грантова підтримка надаватиметься тим учасникам, хто планує навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, а саме: аграрні науки, аерокосмічна інженерія, альтернативна енергетика, державне управління, публічне право, екологія та охорона навколишнього середовища.

Фонд також може розглядати заявки для отримання гранту в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

«Наша мета – сформувати групу професіоналів, здатних стати фактором позитивних змін. Ми розширюємо глобальний обмін знаннями, практиками та передовим досвідом, що трансформується в реальні результати для України і для світу»,  – говорить засновник фонду Віктор Пінчук.

Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до усіх отримувачів грантів є зобов’язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Потенційні учасники програми «Всесвітні студії» мають відповідати наступним вимогам:

• бути громадянами України віком до 35 років;
  • мати ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом;
  • бути зарахованими до складу студентів обраної магістерської програми закордонного університету та готовими почати навчання восени 2017 року;
  • мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні;
  • мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Переможці будуть відбиратися спеціальним незалежним журі в ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Потенційні кандидати мають бути зараховані на обрану магістерську програму та представити журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.

Гранти від Фонду передусім покриватимуть витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента.

Прийом документів та online-реєстрація триватиме з 1 лютого до 15 травня 2017 року на сайті програми: worldwidestudies.org

Фонд Віктора Пінчука – одна з найбільших приватних добродійних організацій в Україні, створена в 2006 році бізнесменом та меценатом Віктором Пінчуком. Фонд розробляє та реалізує соціальні проекти, спрямовані на розвиток України і появу нової генерації українських лідерів.

Програма «Всесвітні студії» діє з 2009 року, надаючи можливість талановитим молодим українським студентам та професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетів світу.

Контакти:

Прес-служба Фонду Віктора Пінчука