2 лютого в 318 аудиторії 4 корпусу відбулося засідання кафедри політології НаУКМА, до якого вперше долучились студенти.

13524410_1797193790510681_8693352407057235902_n

Засідання розпочалося з традиційного вступного слова завідувача кафедри Сергія Олеговича Кисельова, який звернув увагу колег, що на його запрошення у засіданні беруть участь активні студенти 3 року навчання: Скороход Катерина (голова Студентської колегії НаУКМА) та Суслов Антон.

Оскільки студенти підготували презентацію, присвячену шляхам розвитку кафедри, то їм було надано можливість виступити перед початком розгляду питань порядку денного. На початку виступу Антон Суслов зазначив:

“Ці пропозиції щодо оптимізації роботи кафедри не є моїми чи нашими з Катериною. Вони – результат обговорення в студентському середовищі. Зрештою, більшість з них була представлена на зустрічі з Сергієм Олеговичем у  листопаді минулого року”.

Серед питань, які Антон висвітлив у презентації, були: можливість використання системи Moodle замість друкованих РТП, необхідність внесення змін до навчальних планів та посилення співпраці з випускниками кафедри.

Виступ студента викликав жваву дискусію серед викладачів, яка закінчилась пропозицією Миколи Миколайовича Гнатюка створити робочу групу зі студентів та співробітників, які могли б дійти консенсусу щодо найбільш актуальних моментів.

Подальша робота засідання відбувалась відповідно до порядку денного. Зокрема, були розглянуті такі питання:

• визначення наукових тем кафедри;
  • про оновлення методичних рекомендацій щодо написання курсових та дипломних робіт;
  • про призначення голови та комісії ДЕК;
  • про магістерську навчальну програму “Міжнародні відносини”.

З усіх питань колектив кафедри ухвалив необхідні рішення.

Контакти:

методист кафедри Журба Оксана Миколаївна