30 січня 2017 року відбулась довгоочікувана зустріч Президента України Петра Порошенка з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель в межах його десятого офіційного візиту до Федеративної Республіки Німеччина.

Офіційний візит Президента України Петра Порошенка до німецької столиці відбувся 30 січня 2017 року та охопив низку важливих дипломатичних питань. Особливістю цих переговорів став факт того, що вони відбулися в контексті 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Німеччиною. Основними питаннями, які було обговорено під час зустрічі, були: сьогоденні умови інвестиційного клімату України, подальші вектори співпраці між Україною та Німеччиною, становлення України як частини Європейського Союзу та подальше дотримання Мінських домовленостей.

Під час десятого офіційного візиту Президента було сплановано та проведено переговори та зустрічі з Федеральним канцлером Ангелою Меркель, президентом Бундестагу Норбертом Ламмертом та віце-канцлером Німеччини Зігмаром Габріелем.  У межах візиту, Петро Порошенко також відвідав та вшанував пам’ять загиблим теракту 19 грудня 2016 року в Берліні разом з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель у свою чергу також пообіцяла відвідати Україну з офіційним візитом у найближчий час.

Автор: студентка кафедри політології Ольга Рибак