27-го січня 2017 о 18:30 у Кіноклубі НаУКМА відбудеться лекція «Ханна Арендт та її друзі» культуролога Андрія Рєпи.

Кіноклуб НаУКМА запрошує усіх охочих у цю п’ятницу долучитись до пергляду фільму 2011 року «Ханна Арендт» режисера М. фон Тротта. Фільм розповідає про життя відомої політологині та філософині Ханни Арендт. Кінострічка охоплює три роки її життя, під час яких Ханна Арендт освітлювала процес над одним з організаторів Голокосту Адольфом Ейхманом.

IMG_9994

Презентація фільму пройде за участі культуролога, літературознавця та перекладача Андрія Рєпи. Він також проведе лекцію під назвою «Ханна Арендт та її друзі», у якій буде обговорена роль друзів Ханни Арендт у формуванні її філософських та політичних поглядів.

Вхід вільний.

Місце розташування: вул. Набережно-Хрещатицька, 27, ауд.13. Вхід вільний