18 лютого 2017 року у місті Дніпро відбудуться тематичні заходи, присвячені міжнародному святу, запровадженому Резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

В честь Дня жінок та дівчат у науці, який 11 лютого 2017 року святкуватиметься вдруге, у відкритому просторі Coworking 365 відбудуться тематичні відкриті дискусії з провідними викладачками та дослідницями України, майстер-класи для молодих вчених та презентація соціологічних досліджень щодо сприйняття жіноцтва у студентському оточенні та науковому середовищі.

Олеся Зенталь(1)

Заходи відбудуться в рамках проекту «Жінко, твоє місце…в лабораторії» за підтримки Департаменту освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Ради молодих вчених Дніпропетровської області.
Запрошуються всі охочі 18 лютого 2017 року, з 11.00 до 17.00 за адресою: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького 49, 2 поверх.

Участь є безкоштовною.
Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScllsRaEqcZQjeOFlqqzIhw453A-XV46e3hjm7Bpek1XiSklA/viewform

Автор: студентка кафедри політології НаУКМА Олеся Зенталь