Світовий бестселер за версією New York Times, книга №1 у списку Марка Цукерберга – «Кінець влади» Мойзеса Наїма тепер зможуть прочитати й українці.

У цій книзі автор пропонує нову та унікальну теорію про те, чому нині у влади виникає набагато більше проблем ніж будь-коли раніше. При цьому він вивчає не тільки політичні аспекти життя, а й економічні, релігійні, культурні та, навіть, сімейні.  Автор по-новому описує та пояснює  політику та політичні процеси, які ми звикли сприймати через призму наших стереотипів. Наїм дає можливість побачити  як змінився світ та як на це реагувати.

510PSdVBRNL._SX331_BO1,204,203,200_

Читачі зможуть побачити книгу в перекладі на українську мову в квітні 2017 року. Наразі її перекладає викладач Києво-Могилянської Академії, професор кафедри політології Олександр Петрович Дем’янчук. Для нього ця книга стала несподіванкою, адже автор ставить питання у всіх сферах життя та є актуальною навіть через 4 роки після написання книги. Наїм намагається розібратися чому влада втрачає силу, чому в сучасному світі держава не спроможна виконувати функції самозбереження, піддає сумніву стереотипи щодо влади та держави тощо. Доречі, «Кінець влади» буде цікава не тільки фахівцям в галузях політології, соціології, економіки, а й пересічним громадянам. Вони зможуть зрозуміти не тільки нюанси політичних процесів, а й зрозуміти політику загалом.

7BBpCPPe5t8

Проте не всі політологи побачать у цій книзі «скарб», дехто може гостро її сприйняти та відкинути у своєму розумінні, а декому вона стане додатковим джерелом знань. Олександр Петрович Дем’янчук вважає, що цю книгу має прочитати кожен студент-політолог, адже вона може стати незамінним помічником у дослідженнях та роботі, також він буде радити її до вивчення на своїх курсах. Після видання книги Сергій Олегович Кисельов, завідувач кафедрою політології,  буде вести переговори з головою Могилянської бібліотеки про купівлю примірників для вільного користування книгою студентами та викладачами.

На думку головного редактора видавництва «Форс Україна», в Україні не багато  хорошої спеціалізованої літератури, така як “Кінець влади”, яка б допомогла громадянам зрозуміти нюанси політичних процесів та політику загалом. Тому видавництво буде й надалі шукати та перекладати книжки, які б сприяли політичній освіті громадян.

Автор: студентка кафедри політології НаУКМА Юлія Бондаренко