В суботу 21 січня в Гуртожитку Києво-Могилянської академії відбулась дискусійна зустріч студентів-політологів різних років навчання.

Метою цієї зустрічі було обговорювання важливих питань студентського життя. Зустріч була влаштована за ініціативою студентської організації «Beta House», яка поставила перед собою завдання не тільки об’єднати студентів-політологів , але і влаштувати дискусійний вечір щодо інавугурації 45 президента США – Дональда Трампа.

За вечір було обговорено ряд важливих, але і в той же час цікавих питань, наприклад : «Проблеми нерозуміння і конфлікту між сходом і заходом України», «Різниця Європейського та Американського погляду на політологію», «Закордонна та внутрішня політика Російської Федерації» та «Діяльність ІДІЛу». Кожен зі студентів мав змогу виразити свою точку зору та внести свою пропозицію як можна вирішити те чи інше питання. Також на цій зустрічі студенти-політологи змогли обговорити не лише події, які зараз відбуваються у світі, але і поділилися враженнями щодо початку нового триместру.

Серед організаторів вечора були не лише політологи, але і студенти- інформатики, які з цікавістю спостерігали за дискусіями та вносили свої пропозиції.Current Students Banner Photo-compressed

Ми не плануємо зупинятися,– каже один з організаторів вечора, – Ми будемо і далі влаштовувати такі заходи. Студентські роки – це одні з найкращих моментів в житті людини і ми хочемо зробити так, щоб студенти могли провести цей час не тільки весело, але і продуктивно. Наша мета, це не тільки об’єднати студентів різних поколінь, але і навчити їх виражати свою думку, не боятися цього та просто насолоджуватися мистецтвом. Києво-Могилянська академія дає нам дуже хорошу базу для того, щоб виховувати в нас культурну та інтелігентну людину, а такі заходи стають дуже хорошою практикою, тому ми не збираємось зупинятися

Завершився цей вечір переглядом відео-фільму оперної постанови  Джона Адамса «Ніксон в Китаї». Гарячий чай, печиво та просто приємна атмосфера залишили позитивний спогад про цей вечір, а гітара і какао зробили цей вечір по-справжньому особливим.

Автор: студент кафедри політології НаУКМА Данило Метельський